×
ТОВ "ЕвроАгроТрейд" - комплексне та професійне рішення у вирощуванні ріпаку, задля зростання ваших прибутків.

Моно та мікродобрива для листового підживлення ріпаку

Потреба рослини Ріпаку в мікроелементах на формування 1 тони продукції: бор - 60 грам; марганець -100 грам; молібден - 2 грама; цинк - 150 грам; мідь - 40 грам.

Terra Tarsa

Добрива Терра Тарса – провідна міжнародна компанія, яка спеціалізується на виробництві спеціальних мікродобрив для позакореневого підживлення польових культур.

Кращі добрива від Terra Tarsa, професійні рішення від фахівців разом з вашою власною працею і натхненням дозволять вам створити високо конкурентне та прибуткове сільськогосподарське виробництво ріпаку.

Терра Тарса – досконалість в кожній деталі!

Terra Tarsa

INTERMAG

Добрива ІНТЕРМАГ являються провідним виробником широкого спектру добрив та біостимуляторів в Центральній та Західній Європі. Накопичений багаторічний науково-дослідницький досвід, виробнича гнучкість, безперервне вдосконалення і модернізація технологічних процесів при тісній співпраці з найбільш відомими науково-дослідними інститутами Європи дозволили компанії стати лідером українського ринку кореневого та позакореневого живлення.

Intermag

Моно та мікродобрива

Листкове підживлення є обов’язковою умовою для отримання врожаїв, близьких до біологічного потенціалу рослин. Воно стало невід’ємним елементом сучасних технологічних схем вирощування сільськогосподарських культур, тому привертає дедалі більше уваги сільсьгоспвиробників.

Провідними Європейськими виробниками комплексних та моно мікродобрив для позакореневого підживлення ріпаку являються компанії Terra Tarsa i Intermag.

Добрива для листового підживлення Terra Tarsa (Польша)

Високоефективні добрива і біостимулятори компанії «ТерраТарса» гарантують стійкість ріпаку до екстремальних ситуацій і подолання їх із мінімальними втратами. Спеціально для листкового підживлення фахівцями компанії Doktor Tarsa (DRT) було створене добриво серії Новалон та Новалон Фоліар.

NOVALON - повністю водорозчинне комплексне добриво з мікроелементами у формі хелатів для використання в будь-яких системах поливу (краплинне зрошення, дощування і т.д.) і для позакореневого підживлення різних культур. Всі добрива ряду Новалон розроблені із застосуванням останніх технологічних новинок виробництва водорозчинних NPK-добрив.

Добрива ряду Новалон Фоліар застосовується на всіх культурах та має декілька формуляцій:

Новалон Фоліар 10-45-15 + 0,5 MgO + МЕ забезпечує рослини на початку вегетації водорозчинними сполуками фосфору, покращує розвиток кореневої системи та закладання генеративних органів.

Новалон Фоліар 20-20-20+0,5MgO може бути використаний на протязі всього вегетаційного періоду. Ідеально підходить для листкового підживлення абсолютно всіх культур.

Високоефективним методом ліквідації нестачі бору є листкове обприскування добривом Speedfol B SP. Speedfol B SP – це єдине джерело бору для листкового підживлення, яке оптимізує рН робочого розчину для поглинання бору та підкислює бакову суміш (збільшення стабільності пестицидів).

Схема листових підкормок польових культур рідкими добривами:

Схема листових підкормок польових культур рідкими добривами

Схема позакореневих підкормок польових культур:

Схема позакореневих підкормок польових культур

Комплексні та моно мікродобрива для листового підживлення Intermag (Польша)

Технологія підживлення озимого ріпаку водорозчинними добривами Інтермаг, ґрунтується на проведенні позакореневого обробітку мікроелементами восени в період формування розетки і на весні при відновленні вегетації та у фазу бутонізації (зелений бутон).

Восени при утворенні 3-5 листків ріпаку, для стимулювання розвитку кореневої системи та підвищення стійкості рослин до несприятливих умов перезимівлі, рекомендується проводити підживлення мікродобривом Інтермаг – Бор в дозі 1 л/га. Застосування бору необхідно поєднувати з комплексним добривом Інтермаг – Олійні, що забезпечує стимулювання розвитку генеративних органів, які формуються в осінній період.

Навесні в умовах тривалих холодів розвиток кореневої системи затримується та обмежується поглинання елементів живлення. Тому першу обробку на весні рекомендовано проводити в період поновлення вегетації озимого ріпаку (для ярих сортів – фаза 6-7 листків) добривами Інтермаг – Олійні (2 л/га) спільно з Інтермаг – Бор (1 л/га ) та Інтермаг – Молібден (0,5-1 л/га). Для забезпечення рослин в цей період азотом та сіркою, внесення добрив Інтермаг необхідно комбінувати з розчином карбаміду та сульфату магнію.

Ефективним є внесення мікродобрив у фазі бутонізації (зелений бутон). Підживлення на цьому етапі сприяє більш дружньому цвітінню і кращому утворенню квіток та насіння. З метою забезпечення цих умов, рекомендовано вносити спеціально приготовлені для ріпаку комплексні добрива Інтермаг – Олійні в поєднанні з Інтермаг – Бор та Інтермаг – Титан. Застосування останнього дозволяє інтенсифікувати фотосинтез і засвоєння поживних речовин з грунту та стимулює процеси запилення та зав’язування плодів.

Схема

Впровадивши комплексну програму підживлення ріпаку, Ви отримаєте якісну та кількісну прибавку врожаю при мінімальних витратах на гектар. На кожному етапі внесення добрив спеціалісти ТОВ ЭвроАгроТрейд забезпечать інформаційно-консультаційний супровід, починаючи від стадії передпосівної обробки насіння, та завершуючи збором врожаю.

ВГОРУ