×
ТОВ "ЕвроАгроТрейд" - комплексне та професійне рішення у вирощуванні ріпаку, задля зростання ваших прибутків.

Насіння озимого ріпаку

Більше 120 років досвіду з ріпаком. Найбільша селекційна мережа по ріпаку у європі. Виробництво насіння в одних руках. Гібриди з максимальною ефективністю. Найвищі показники урожайності в Україні на товарних посівах.

Лембке

Лембке NPZ - 120 рoків досвіду з ріпаком. Компанія увійшла в історію найбільшою селекційною мережею ріпаку в Європі. Гібриди ріпаку Лембке NPZ вирізняються максимальною продуктивністю і беззаперечною якістю, яка переростає у ваш високий урожай. Їх схожість стабільно перевищує 90%.

Лембке NPZ – зростання кількості та якості вашого урожаю!

NPZ

Syngenta

Завдяки активним інвестиціям у науково–дослідну діяльність у компанії «Сингента» є потужна науково–технічна база для створення й дослідження нових високопродуктивних Safecross™-гібридів озимого ріпаку. Safecross™-гібридам озимого ріпаку від компанії «Сингента» притаманні високий рівень зимостійкості, олійності, стійкості до вилягання.

NPZ

Limagrain

«Лимагрейн Украина» — дочірня компанія «Лімагрейн Європа», яка представляє в Україні насіння соняшника, кукурудзи, ріпака, пшениці, ячменя, льону та гороху. Компанія заснована в 2008 г. Продукція «Лімагрейн» представлена логотипом LG. Являєтся насінневою компанією №1 в Європе и №4 у світі.

Limagrain продає свою продукцію більш ніж в 140 країнах.


NPZ

Saatbau

Ось уже понад 60 років компанія SAATBAU займається селекцією, размноженням насіння та його продажею в Європі. Щороку понад 130 сортів та гібридів 30 культур розмножуються в окремих кліматичних зонах Австрії та сусідніх країнах. В кооперативній групі SAATBAU насінництво ведеться на площі понад 40 тис. га.


NPZ

KWS

Селекція ріпаку в компанії KWS ведеться з 1951 року. Завдяки наявності власного генофонду та роботі селекціонерів Німеччини, створено нові високопродуктивні гібриди озимого ріпаку з комплексом ознак підвищеної морозостійкості, посухостійкості, стійкості до розтріскування стручків, вилягання рослин та хвороб.

Pioneer

Завдяки використанню передових технологій при виробництві продукції, інвестиціям в інфраструктуру та новим засобам безпеки, компанія Pioneer надає своїм клієнтам найвищий рівень захисту від підробок, який є унікальним для даної галузі на сьогоднішній день.

NPZ

Насіння озимого ріпаку Лембке

Компанія NPZ вже більше 20 років являється надійним партнером українських виробників рапсу. Завдяки хорошій урожайності і високій рентабельності нових і перевірених гібридів компанія змогла збільшити долю насіння озимого ріпаку в Україні в декілька разів.

Серед останніх новинок компанії, особливої уваги заслуговують гібриди

Мерседес
Завдяки відмінній зимостійкості та високому потенціалу урожайності входить до трійки найбільш популярних гібридів від компанії NPZ в Україні. Адаптивність гібриду до безплужного обробітку ґрунту, дозволяє виробнику насіння швидко підготувати ґрунт в посушливих регіонах України, с мінімальними втратами ґрунтової вологи. В перших виробничих посівах 2017 року в різних регіонах України гібрид показав урожайність біля 50 ц/га и вище, що говорить про його високу пристосованість до кліматичних умов нашої країни.

Атора
Крім високої урожайності, перевагою гібриду є здатність до швидкого росту восени, що робить його відмінно пристосованим до пізніх строків сівби. АТОРА середнє високий гібрид, має розлогий тип габітусу, що значно підвищує його стійкість до полягання. Гібрид має також високу стійкість до хвороб стебла. В результаті демонстраційних випробувань 2017 року в Менському районі Чернігівської області показав урожайність 56,2 ц/га, став лідером серед 48 гібридів різних селекцій.

Куга
Батьківська лінія гібриду Рохан говорить про високу адаптивність КУГИ до умов України. Гібрид КУГА поєднує в собі високу стійкість до стресових умов навколишнього середовища з неймовірно високим потенціалом урожайності. За результатами демонстраційних посівів минулого року, гібрид став одним із лідерів по урожайності в Західній, Центральній та Південній Україні. Найбільші показники були досягнуті в Тернопільській та Волинській областях – 60,9 ц/га і 63,9 ц/га.

Фундамент для успішного вирощування распу закладається ще восени. Гибриди Вісбі, Рохан є найкращим вибором у випадку піздніх строків сівби, що підтвердили дослідження у посушливих умовах на протязі трьох років. Нові потужні гибриди Абакус та Ксенон призначені для ранніх строків сівби.

Всі запропоновані гибриди мають значно поліпшену зимостійкість.

Весною гибриди дуже рано відновлюють вегетацію и тим самим відмінно використовують ще існуючу зимову вологу. Добре формування листового апарату призводить до швидкого смикання рядів, що дозволяює краще контролювати бур`яни. Завдяки ранішньому цвітінню і дозріванню формування зерен відбувається при помірних температурах, тому маса 1000 насінин отримується високою.

У власній насіннєвій лабораторії співробітники компанії щороку проводять понад 20 000 досліджень на схожість, чистоту, масу 1000 насінин і вологість. Завдяки контролю якості наше насіння ріпаку протягом багатьох років досягає схожості в середньому понад 90% за норми 85%.

РІПАК ВІД «ЛЕМБКЕ» — ДОСКОНАЛА НІМЕЦЬКА ЯКІСТЬ!

ВГОРУ