×
ТОВ "ЕвроАгроТрейд" - комплексне та професійне рішення у вирощуванні ріпаку, задля зростання ваших прибутків.

Насіння ярого ріпаку

Насіння ярого ріпаку представлені світовими виробниками, які досягли високих результатів по селекції гібридів. Морозостійкі і засухостійкі гібриди мають високу стійкість до хвороб, осипання насіння та вилягання.

Saatbau

Ярий ріпак «Заатбау- Україна» представлений гібридом ГРИФІН. Гібрид має ранній строк дозрівання, високий потенціал врожайності зерна, відмінну стійкість до вилягання та осипання насіння. Висока стійкість до фомозу.

KWS

Компанія «КВС-УКРАЇНА» пропонує українському аграрію свіже насіння ярого ріпаку. Характерними особливостями  є здатність до бокового  гілкування, що підвищує продуктивність кожної рослини. Завдяки дружньому достиганню стручків та стійкості до вилягання, можна отримати сухе зерно з мінімальними втратами. Гібриди мають високу стійкість до хвороб, стійкість до розтріскування стручків та висипання насіння.

Pioneer

Гібриди ярого ріпаку ПІОНЕР®  належать до низькоерукового та низькоглюкозинолатного типу (00-тип); мають високу посухостійкість, добру стійкість до пероноспорозу, бактеріозу, вилягання та осипання і є придатними до прямого комбайнування завдяки рівномірному достиганню. Гібриди добре реагують на ранні строки посіву та інтенсивну агротехніку. Є придатними до вирощування за технологією No-Till.

ВГОРУ