×
ТОВ "ЕвроАгроТрейд" - комплексне та професійне рішення у вирощуванні ріпаку, задля зростання ваших прибутків.

Основні добрива

Добрива під основний обробіток грунту або внесення з посівом від провідних Європейських виробників Luvena (Польша), Siarkopol (Польша), Grupa Azoty (Польша), Українські добрива. Містять збалансований склад фосфору, сірки, калію, азоту та інших мікроелементів у доступній для рослини формі.

Якісні добрива - запорука високого урожаю!

Luvena

Добрива Лювена (Luvena) – один з найкращих виробників комплексних мінеральних добрив Європейської якості. Кожна гранула добрива містить унікальний склад основних елементів та мікроелементів, що дозволяє отримати максимальну урожайність рапсу та інших культур.

LUVENA - 100 років досвіду на користь вашого урожаю!

Luvena

Siarkopol

Добрива Сяркополь (Siarkopol) – флагман виробництва сірчаних добрив, визнаний у Європі та багатьох країнах світу. Виробничі добрива Siarkopol, такі як: Tarnogran, Unifoska, Wigor або Sulfate Magnesium, широко відомі та використовуються мільйонами великих та середніх фермерських господарств. Ефективність добрив Siarkopol щорічно підтверджується численними нагородами та сертифікатами на міжнародних ярмарках, виставках і конкурсах.

Siarkopol – вибір справжніх професіоналів!

Siarkopol

Grupa Azoty

Добрива Група Азоти (Grupa Azoty) – один із ключових виробників азотних добрив у Європі. Широка та різноманітна пропозиція Grupa Azoty по внесенню добрив дозволяє фермерам задовольнити вимоги по найкращому живленню культур.

Використання цієї продукції позитивно впливає на розвиток кореневої системи та використання рослинами мінеральних ресурсів та вологи, що, в свою чергу, дає кращу екологічну та економічну ефективність виробництва.

Grupa Azoty

Українські добрива

Забезпечує стабільну якість, відмінне співвідношення ціни, визнання навичок виробництва і розробки продукту, гідних поваги. Продукти, виготовлені з першокласної сировини і технології гарячого гранулювання в водорозчинності, в фізичному якості гранул і в упаковці, пропонують рішення без компромісів для фермерів, які їх використовують. При складанні активних інгредієнтів ми враховували побутові схеми використання, типи грунтів країни, останні результати досліджень і потреби всіх різновидів рослин.

Основні добрива

Для успішного вирощування культури слід зробити ретельний аналіз грунту під майбутні посіви ріпаку, бо він дуже вимогливий як до основних елементів живлення, так і до мікроелементів. Нестача їх веде до зменшення продуктивності, а надлишок викликає зниження олійності насіння і зростання витрат.

У середньому використання поживних компонентів з озимих ріпаку десь 60-75%. Фосфор і калій додають як добриво під ріпак в грунт для основної обробки, азот – в якості підгодівлі під час дозрівання бутонів. Щоб дозріла одна тонна насіння, ріпак витягує з грунту 45-80 кг азоту, 18-40 кг фосфору, 25-100 кг калію, 30-135 кг кальцію, 5-15 кг магнію і 30 кг сірки. І це не говорячи про те, що йому необхідний кальцій, магній, бор, марганець.

Забезпечення рослин всім необхідним, впливає на врожайність, морозостійкість і захищеність від хвороб. Серед усіх мікроелементів, особливу роль для ріпаку має бор, саме його наявність вдало позначається на обміні сахаридів рослини, необхідних для з’єднання нуклеїнових кислот.

Види основних добрив для ріпаку:

Комплексні добрива NPK - концентровані, азотно-фосфорно-калійні, гранульовані добрива, що випускаються із різним вмістом та співвідношенням елементів мінерального живлення. Кожна гранула містить однакову кількість азоту, фосфору і калію, корисні речовини рівномірно розподіляються у ґрунті, переважаючи за цим показником тукові суміші. На практиці найкраще зарекомендували себе основні NPK добрива серії Любофоска (Lubofoska) і Любофос (Lubofos) від Luvena, а також Tarnogran і Unifoska від Siarkopol.

Азотні добрива є основою формування оптимальної вегетативної маси, високого врожаю насіння. Ріпак має високу потребу в азоті. Ефективність азотних добрив зменшується при відсутності фосфорних і калійних добрив. Основним азотним добривом є аміачна селітра.

На протязі останніх років, вже традиційно лідерство виробництва азотних добрив належить польській компанії GRUPA AZOTY.

Потреба озимого ріпаку в сірці становить 1,0-1,5 кг S/ц зерна, що в два з половиною раза вище, ніж у зернових. Між забезпеченням сіркою і азотом - тісний взаємозв'язок. Якщо вміст сірки в грунті мінімальний, то навіть велика кількість внесеного азоту не буде ефективною (закон Лібіха). Але, на жаль, практично в кожному другому підприємстві внесення сірчаних добрив не є стандартним заходом. При цьому часто забувають, що за останні роки не тільки з урожаєм ріпаку, а і з високими урожаями інших сільськогосподарських культур було винесено велику кількість цього елемента. Надходження сірки в кількості 20 кг/S/га з атмосфери або органічних добрив вже практично не відбувається.

Серед лідерів ринку сірчаних добрив слід відмітити добрива Wigor S і Сульфат магнію (гранульований) SIARKOPOL, Сульфат амонію з аміачною селітрою Saletrosan® 26 виробництва GRUPA AZOTY.

Фосфорні добрива сприяють формуванню добре розвиненої кореневої системи і оптимальної будови розетки ріпаку, кращому засвоєнню азотних добрив, збільшують стійкість рослин до морозів, підвищують насіннєву продуктивність, зменшують ризик вилягання посівів, прискорюють достигання. Із фосфорних добрив ефективними є Суперфосфат гранульованый LUVENA (Польша), де крім фосфору міститься також кальцій та сірка.

Калійні добрива сприяють синтезу і акумуляції вуглеводів у тканинах, що підвищує стійкість до морозів. Вуглеводи також підвищують осмотичний тиск у клітинах кореневої системи, завдяки цьому краще засвоюється вода, а з нею й елементи живлення. Вони підвищують стійкість до вилягання, ураження хворобами, зимостійкість, збільшують кількість насіння на рослині і масу 1000 насінин. Варто зазначити, що ріпак відноситься до калієлюбних рослин.

При вирощуванні ріпаку важливе значення має забезпечення магнієм. Щоб одержати 20 ц/га насіння ріпаку, необхідно 14-24 кг магнію на гектар. Особливо зростає потреба у магнії при формуванні врожайності вище 20 ц/га. Магній бере безпосередню участь у синтезі АТФ - носія енергії в рослинах. Він виконує важливу роль у процесі фотосинтезу, оскільки входить до складу хлорофілу, відповідає за асиміляцію С02. Восени сприяє транспортуванню цукрів з листя до коренів, внаслідок чого формується потужніша коренева система. Підвищує вміст олії в насінні. Магній вносять у вигляді магнієвмісних калійних (калімагнезія) і вапнякових добрив. Магнієві добрива, зазвичай, вносять під оранку. Часто нестача магнію пов'язана з низьким вмістом фосфору в рослині.

Пошкоджені під час зимівлі рослини ріпаку швидко відростають при підживленні Сульфатом магнію 21-36 (гранульованим) SIARKOPOL. Магній з MgS04 дуже швидко проникає до клітин навіть за низької температури. Він не токсичний для рослин, сприяє засвоєнню інших елементів живлення.

ТОВ ЄвроАгроТрейд пропонує вам найефективніші рішення для професійного вирощування рапсу. В асортименті компанії добрива під основний обробіток грунту або внесення з посівом від провідних європейських компаній Luvena, Siarkopol, Grupa Azoty. Представлені добрива вирізняються збалансованим складом і легкою засвоюваністю для рослини, що в свою чергу забезпечує їй найкраще живлення.

ТОВ ЄвроАгроТрейд – разом до високих урожаїв!

ВГОРУ