×
ТОВ "ЕвроАгроТрейд" - комплексне та професійне рішення у вирощуванні ріпаку, задля зростання ваших прибутків.

Засоби захисту та регулятори росту

Це реалізація передових ідей для захисту вашого врожаю

Bayer

Bayer Crop Science є одним із лідерів українського ринку засобів захисту рослин. Кожен з продуктів до початку масового виробництва проходить багаторічні ретельні дослідження та випробування для досягнення високих дієвих якісних характеристик за максимальної екологічної безпечності для людей і тварин.

Основна місія компанії: «Наука заради кращого життя!»

Bayer

BASF

Компанія BASF – визнаний світовий лідер у виробництві засобів захисту рослин таких як фунгіциди, інсектициди, гербіциди, протруйники, регулятори росту, родентициди.

Підрозділ захисту рослин Crop Protection компанії BASF надає інноваційні рішення для захисту рослин, обробки насіння та біологічного контролю, боротьби зі шкідниками, контролю вологості та вирощування рослин в умовах нестачі води та поживних речовин. Робота компанії націлена на підтримку аграріїв і підвищення ефективності їхньої праці.

Basf

Засоби захисту

Озимий ріпак – культура, яка не лише добре реагує на внесення мінеральних добрив, але потребує ефективного та своєчасного захисту впродовж вегетації. Ми пропонуємо портфоліо продуктів, в якому ви знайдете багатий спектр засобів захисту рослин від флагманів виробництва, німецьких компаній Bayer і Basf. Це гербіциди для боротьби з бур’янами, фунгіциди, які протидіють грибковим хворобам, інсектициди для знищення шкідників, протруйники для захисту насіння та прилипачи з регуляторами росту. Таким чином ми задовольняємо майже всі важливі потреби сільського господарства.

Засоби захисту рослин Байер (Bayer)

Схема росту Підрозділ Crop Science є одним із лідерів українського ринку засобів захисту рослин, пропонуючи дієві препарати високої якості. Часті відлиги, перепади температур, утворення льодової кірки на посівах позитивно впливають на розповсюдження шкідників та збудників різноманітних хвороб культури. Саме тому, виробникам ріпаку потрібно приймати швидкі та дієві рішення для комплексного захисту культури.

Надійний захист від бур’янів забезпечать гербіциди Фуроре Супер, Пантера, Баста.

У боротьбі зі шкідникам надійним партнером стане інсектицид Біскайя.

Фунгіцид Фолікур з вираженим росторегулючим ефектом забезпечить стійкість до вилягання, а також забезпечить захист від широкого спектру хвороб. Він діє як профілактично, так і після ураження хворобою, зберігаючи свою ефективність протягом декількох тижнів.

Захистити сходи насіння ріпаку від комплексу шкідників допоможе протруйник Модесто. Він добре комбінується з фунгіцидами і характеризується тривалим захисним періодом дії.

Засоби захисту рослин Басф (Basf)

Схема росту BASF
Компанія BASF є одним із світових лідерів у виробництві засобів захисту рослин таких як фунгіциди, інсектициди, гербіциди, протруйники, регулятори росту, родентициди, і успішно працює на українському ринку ще з 1992 року.

Компанія BASF пропонує для хімічного захисту посівів ріпаку лінійку сучасних гербіцидів Бутізан® Авант та Бутізан® 400. Ці препарати мають системну дію та знищують однорічні дводольні та злакові бур’яни в посівах ріпаку. Гербіциди цієї лінійки завдяки своїй селективності не спричиняють фітотоксичної реакції культури ріпаку, коли їх застосовують у рекомендованих нормах.

Що стосується технології Clearfield®, то тут передбачається використання спеціального гібриду, стійкого до гербіциду Нопасаран®. Він містить у своєму складі метазахлор, що має ґрунтову дію, та імазамокс, який має досить ефективну післясходову дію. З грамініцидів ми можемо запропонувати препарат Арамо®45, його можна використовувати вже у фазі 2 листків у нормі 1,2 л/га він забезпечує ефективний контроль падалиці зернових.

Проти совки та інших шкідників краще застосовувати перитроїди та фосфорорганічні продукти. Проти блішок вистачить лише перитроїдного захисту. Наприклад, Фастак®.

В подальшому, після настання фази 4-6 листків, з’явиться необхідність використання регуляторів росту. На осінній період я рекомендую використовувати Карамба® Турбо, мінімальна норма складає 0,7 л/га.

Фунгіцидний захист по цвітінню забезпечить застосування Піктор® (проти склеротинії) та Альтерно® (проти альтернації).

ВГОРУ